Bize yazın

Hızlı bir şekilde bize whatsapp ve canlı destek hattımız ile ulaşarak AstroPay Satış ve AstroPay Bozdurma Hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

0553-659-4729

Çalışma Saatlerimiz: Sabah 9 - Gece 4

Whatsapp ile İletişim

Whatsapp Hattımıza yazarak Hizmet alabilirsiniz

Canlı Destek ile İletişim

Sitemizin alt kısmındaki canlı destek bağlantımız ile Hizmet alabilirsiniz.

İletişim Formu ile İletişim

Aşağıdaki formu kullanarak bize görüş, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Astropay; bir anlamda sanal olarak kullanılan güvenli bir pin kodundan ibaret alıveriş kuponu ya da kartıdır. Almak istediğiniz limiti belirleyerek satın alıyor ve Astropay ile oyun siteleri ve alışveriş sitelerinde ödeme sağlayabiliyorsunuz. Hem de hiçbir sorun yaşmadan ve kolay bir şekilde uygulayabiliyorsunuz.

Astropay almak için hiçbir kimlik ya da kimlik bilgisi ve kişisel hiçbir bilgi alınmamaktadır. Sadece Astropay satışı yapan güvenilir siteler aracılığıyla geçerli tutarı ödemeniz yeterli! 19 haneden oluşan bir pin kodu size verilir ve bu pin kodunu alışveriş yapacağınız siteye girerek işleminizi tamamlarsınız. Asla hiçbir bilginiz o site tarafından görülmez ve banka bilgilerinize de ulaşılmaz. Bu sayede güvenli olarak satın alma işlemi gerçekleşmiş olur. Sadece rakamların işlevselliği gerçekleşir o kadar!

Hayır! Sanal olarak oluşturulan ve pin ile alışveriş sağlanan sanal bir karttır. Satın almanızdan sonra size sadece pin kodu verilir ve yaptığınız ya da belirlediğiniz tutar kadar alışveriş için tek kullanımlık kullanma sağlanır. Güvenlik açısından Astropay ile ödeme alınmasını kabul eden sitelerde kullanma sağlamanız önemlidir. İşlem sonunda başka bir alışveriş için tekrar satın alarak yeniletme imkanı bulabilirsiniz.

Astropay satışı yapan sitelerde yapacağınız görüşme sonucu ödeme yapmanız halinde bu kartı alabilirsiniz. Ancak yaşınızın 18 yaşın altında olması ya da ödeme yapmamanız halinde sahip olamayabilirsiniz. Sanal olması nedeniyle güvendiğiniz Web sitelerinden Astropaynızı almanız güven için gerekli dikkat ister.