Close

AstroPay Kart Hangi Oyunlarda Geçerlidir?

AstroPay, dünya çapında en çok tercih edilen ön ödemeli sanal kartlardan birisidir. Özellikle kredi kartlarının online alışverişler için risk oluşturması nedeniyle güvenli bir alternatif olarak tercih edilen bu sanal kart, kullanıcılarının kişisel bilgilerini tam anlamı ile koruma altına almaktadır. Ayrıca AstroPay Kart, hem ülkemizde hem de dünya çapında popüler pek çok oyun sitesinde kullanılabilmektedir. Peki, AstroPay Kart hangi oyun sitelerinde geçerlidir?

AstroPay Kart
AstroPay Kart

AstroPay Kart’ın Geçerli Olduğu Oyun Siteleri

Merkezi İngiltere’de bulunan ve dünya çapında 14 binden fazla web sitesi ile anlaşması bulunan AstroPay Kart, sorunsuz ve güvenli alışveriş imkânı sunmaktadır. LLP şirketi tarafından piyasaya sürülen bu ön ödemeli kart, her geçen gün daha da yaygın hale gelmektedir. Özellikle son dönemlerde popüler olan strateji oyunları, flash oyunlar ve ücretli araba oyunlarında da kullanılabilen bu kart, pratik kullanımı ile de ön plana çıkmaktadır.

Ülkemizde ve dünyada pek çok kullanıcıya sahip AstroPay ile alışveriş yapılabilen oyunlar ise şunlardır:

  • League of Legends
  • FisVille
  • FarmVille
  • Zynga
  • World Warcraft
  • Gladiatus
  • Habbo

AstroPay ile alışveriş yapılabilecek başlıca oyun siteleri yukarıda bahsedildiği gibidir. Ancak bu sanal kart ile alışveriş yapılabilecek web siteleri bunlarla sınırlı değildir. Çünkü AstroPay ile World Of Tanks, DarkOrbit, Epay, Neteller ve Metin2 gibi sitelerde de AstroPay geçerlidir.

AstroPay Nasıl Satın Alınır?

AstroPay, daha önce de bahsettiğimiz gibi pek çok popüler oyun sitesinde rahatlıkla ve güvenle kullanılabilmektedir. Ancak bu sitelerde AstroPay kullanımı için öncelikli olarak güvenilir bir AstroPay bayisi ile iletişime geçerek ihtiyaç olan miktarda AstroPay satın almak gerekmektedir. Aksi halde resmi olmayan bayiler nedeniyle ciddi anlamda mağdur olabilirsiniz.

AstroPay Kart
AstroPay Kart

Bunların yanı sıra AstroPay Kart kullanıcıları için 25$, 50$, 100$, 150$, 200$, 250$ 500$ve 1000$ gibi farklı limitler sunmaktadır. Siz de oyun alışverişleriniz için AstroPay almak istiyorsanız hemen Whatsapp ya da sitemizdeki canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçebilir; AstroPay fiyatları, AstroPay satın alma ve AstroPay bozumu gibi daha pek çok konuda destek alabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Yaz