Close

AstroPay Kart Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İnternet üzerinden güvenli ve hızlı alışveriş yapma imkânı sunan AstroPay, online olarak hizmet ve ürün satın alan pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Sadece Türkiye’de değil dünya genelinde de büyük ilgi gören bu kart, kredi kartlarının aksine fiziksel bir kart değildir. 16 haneli bir PIN kodu olan bu kartın kullanımı ise oldukça basittir. Ancak henüz AstroPay Kart kullanmamış olan kişilerin aklında pek çok soru oluşabilmektedir. Peki, AstroPay Kart kullanımı ile ilgili sıkça sorulan sorular nelerdir?

AstroPay Kart Kullanımı
AstroPay Kart Kullanımı

1. AstroPay Kart Kullanımı Neden Önemli?

AstroPay Kart, ön ödemeli bir sanal karttır. Bu kartın kullanımının önemi ise sağladığı güvenden kaynaklanmaktadır. %100 güven sağlayarak özellikle yurtdışı alışverişlerinde rahat bir alışveriş imkânı sunan bu kartın kullanımı sırasında herhangi bir kişisel bilgi paylaşmaya gerek yoktur.

2. AstroPay Nereden Satın Alınır?

AstroPay Kart kullanımı için tercih edebileceğiniz pek çok firma bulunmaktadır. Ancak AstroPay firmaları arasından seçim yaparken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu noktaların başında ise firmanın resmi ve güvenilir olması gerekmektedir. Eğer siz de AstroPay satın almak ve güvenle alışveriş yapmak istiyorsanız Whatsapp hattımız üzerinden hemen bizimle iletişime geçebilir, resmi bir firma ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

AstroPay Kart
AstroPay Kart

3. AstroPay Satın Alma İşlemleri Ne Kadar Sürer?

AstroPay almak için bizimle iletişime geçmenizin ardından kısa süre içerisinde satın alma işleminiz gerçekleştirilir ve AstroPay PIN kodunuz sizinle paylaşılır.

4. AstroPay Kullanmak Güvenli midir?

AstroPay Kart kullanımı özellikle kredi kartı kullanımı ile karşılaştırıldığında çok daha güvenlidir. Çünkü AstroPay PIN kodları yüksek düzeyde şifrelenmiştir ve bu nedenle de kodlar bir başkasının eline geçmediği sürece herhangi bir risk bulunmamaktadır.

5. AstroPay PIN Kodları Ne Kadar Sürede Kullanılmalıdır?

AstroPay satın alma işleminin ardından verilen PIN kodunu dilerseniz hemen kullanabilirsiniz. Ancak bu kodları 1 yıl içerisinde kullanmanız gerektiğini unutmamanızda yarar bulunmaktadır.

AstroPay Kart
AstroPay Kart

6. AstroPay Kart Fiyatları Ne Kadardır?

AstroPay fiyatları güncel dolar kuruna göre değişiklik göstermektedir. Ancak en güvenli ve ucuz AstroPay için hemen bizimle iletişime geçebilir, fiyatlar ve satın alma işlemleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Yaz