Close

AstroPay Kart Kullanımı ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

AstroPay Kart, özellikle son dönemlerde popüler hale gelen en kullanışlı sanal kartlardan birisidir. Kredi kartları ile karşılaştırıldığında çok daha güvenli bir ödeme yöntemi olan bu ön ödemeli sanal kart, aynı zamanda pratik kullanımı ile de ön plana çıkmaktadır. Yine AstroPay’ı diğer ödeme yöntemlerinden ayıran en önemli özelliği ise ödeme işlemleri sonrasında arkasında herhangi bir elektronik iz bırakmaması ve dolandırıcılar tarafından kopyalanamamasıdır. Ancak AstroPay Kart kullanımı ile ilgili bilinmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. İşte bu önemli noktalar…

AstroPay Kart kullanımı
AstroPay Kart kullanımı

AstroPay Kart Kullanımı Nasıldır?

AstroPay, 16 haneli bir dijital koddur. Yani AstroPay satın alma işlemleri sırasında kullanıcılara verilen kredi kartı gibi bir fiziksel kart değildir. Bu nedenle de kaybolma ya da çalınma gibi riskler taşımamaktadır. Yine AstroPay Kart, kullanıcıları için 25$, 50$, 100$, 150$, 200$, 250$ 500$ve 1000$ gibi farklı limitler sunmaktadır. Bu limitler arasından dilediğinizi satın alarak dünya çapında popüler pek çok alışveriş ve oyun sitelerinde ödeme yapmak için kullanabilirsiniz.

AstroPay kullanımı için yapılması gerekenler ise oldukça basittir. Bu doğrultuda alışveriş için tercih edilen online mağazada ödeme yöntemi olarak AstroPay seçilmeli ve AstroPay alma işlemleri sırasında verilen 16 haneli PIN kodu belirtilen noktaya girilmelidir. Ödemeyi onaylamanızın ardından ise yapmanız gereken herhangi bir işlem bulunmamaktadır.

AstroPay Hangi Sitelerde Kullanılabilir?

AstroPay Kart kullanımı için Türkiye’de ve dünyada tercih edilebilecek pek çok online mağaza bulunmaktadır. Bu mağazalar arasında; Facebook, Skype, Knight Online, DarkOrbit ve World of Tank gibi mağazalar da yer almaktadır. Ancak AstroPay geçen siteler bu bahsedilenler ile sınırlı değildir. Bunların yanı sıra alışveriş için tercih edilebilecek daha pek çok online mağaza bulunmaktadır.

AstroPay Kullanımı İçin Belirli Bir Yaş Sınırı Var mıdır?

AstroPay Kart kullanımı için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve AstroPay satın alarak kullanıyorsanız, yaşayabileceğiniz olumsuzlukları da göze almanız gerekmektedir.

AstroPay Kart
AstroPay Kart

Tüm bunların yanı sıra eğer AstroPay alabileceğiniz güvenilir ve resmi bir AstroPay firması arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ön ödemeli sanal kart satışı konusunda tecrübeli bir firma olarak en güvenli ve ucuz AstroPay Kart’ı almanız için her daim hizmetinizdeyiz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Yaz