Close

AstroPay Kullanımı Yasal mıdır?

İngiltere merkezli bir ön ödemeli sanal kart olan AstroPay, kullanıcıları için güvenli ve hızlı alışveriş imkânı sunmaktadır. Kredi kartı ve banka kartı gibi ödeme yöntemleri ile karşılaştırıldığında çok daha avantajlı olan AstroPay’ın en önemli avantajı ise dolandırıcılık vakalarına karşı korumasıdır. Çünkü AstroPay kullanımı sırasında kişilerin herhangi bir kişisel bilgi ya da kart bilgisi paylaşmaları gerekmemektedir. Yine AstroPay ile alışveriş sırasında girilmesi gereken tek bilgi AstroPay Kart PIN kodudur. AstroPay PIN kodu tamamen benzersiz ve oldukça güvenlidir. Peki, bu ön ödemeli sanal kartı satın almak ve kullanmak yasal mıdır?

AstroPay Kullanımı
AstroPay Kullanımı

AstroPay Kullanımı Yasal mı?

Dünya üzerinde pek çok popüler alışveriş ve oyun sitesinde ödeme yöntemi olarak kullanılabilen AstroPay Kart, yasal bir ödeme yöntemidir. Fakat bu sanal kartın kullanımının yasal olması belli koşullara bağlıdır. Çünkü AstroPay kullanımı için tam anlamı ile yasal denilebilmesi için öncelikli olarak güvenilir ve resmi bir AstroPay firması tercih etmek gerekmektedir. Yine AstroPay’ın temel mantığı kişisel bilgi ve kart bilgilerinin paylaşılmadan ödeme yapılabilmesi olduğu için, resmi AstroPay bayileri ile çalışıldığı sürede yasadışı herhangi bir durum söz konusu değildir.

Yukarıda da bahsedildiği gibi AstroPay güvenli olduğu kadar aynı zamanda yasal bir ön ödemeli sanal karttır. Ancak bu dijital kartın yasadışı sitelerde kullanılmaması da oldukça önemlidir. Eğer bu noktalara dikkat ederseniz, AstroPay kullanımı ile ilgili herhangi bir şüpheye düşmenize de gerek kalmaz.

AstroPay Kart Hangi Sitelerde Geçerlidir?

AstroPay Kart, dünya üzerinde pek çok alışveriş ve oyun sitesinde geçerli bir sanal karttır. Bu doğrultuda AstroPay’ın geçerli olduğu sitelerin başında; World of Tanks, Facebook, Skype, Knight Online ve DarkOrbit gibi siteler yer almaktadır.

AstroPay Kart
AstroPay Kart

Bunların yanı sıra bahsedilen bu sitelerden güvenli ve pratik bir şekilde alışveriş etmek için AstroPay satın almak istiyorsanız, bizimle Whatsapp ve web sitemizdeki canlı destek üzerinden hemen iletişime geçebilirsiniz. Ardından 25$, 50$, 100$, 150$, 200$, 250$ 500$ve 1000$ gibi limitler arasından ihtiyacınız olan kadarını satın alarak 1 yıl içerisinde dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Yaz