Yılların verdiği tecrübe ile mutlu müşteriler.

Firmamız uzun yıllar ön ödemeli kart satışı ve bozdurma hizmetleri sunmakta, kaliteyi hızlı ve uygun fiyatlarla almanızı hedeflemektedir.

ASTROPAY SATIŞ

Firmamız piyasayı şartlarında en uygun kurlarla alımlar yaparak sizlerin en uygun fiyatlara ön ödemeli kart alasını hedeflemektedir.

ASTROPAY BOZDURMA

Firmamıza ulaşarak elinizde bulunan AstroPay Kartınızı en uygun kur üzerinden bozdurmabilir ve hesabınıza hızlı bir şekilde paranızı transfer alabilirsiniz.

ASTROPAY ve GÜVENLİK

Firmamız ile çalışarak hem uygun fiyatlara satın alma ve bozdurma işlemlerinizi yaptırırsınız. Hem de bilgilerinizi ve paranızı güvende tutarsınız.
0
+
'den FAZLA MÜŞTERİ
0
+
'den FAZLA SATIŞ
0
+
'den FAZLA BOZDURMA

Neden Biz ?

Firmamız resmi bayi olup, sizlere güvenli alışveriş sunmak için hizmet vermektedir. Yaptığınız transferlerin değerinde kartlar üreterek kesintilerinizi minimize etmektedir.

Tecrübeli müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek siz de kaliteli ve hızlı müşteri hizmetleri anlayışımız ile tanışabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Güvenliğiniz ve kişisel bilgilerinizin gizliliğine önem veren hizmet politikalarımız ile mutlu müşteri ağımıza siz de dahil olabilirsiniz.