Close

İnternetten Yapılan Alışverişlerde AstroPay Kart Kullanmanın Avantajları

Günümüzde internet üzerinden yapılan alışverişlerde en çok tercih edilen ödeme yöntemlerinden birisi kredi kartlarıdır. Özellikle peşin ödeme yapma imkânı olmayanlar için oldukça avantajlı olan kredi kartı kullanımı, aynı zamanda riskli olabilmektedir. Çünkü kredi kartları ile alışveriş sırasında kart bilgileri dolandırıcılar tarafından kopyalanabilmektedir. Bu da kullanıcılar açısından ciddi sonuçlar doğurabilmektedir. Fakat ön ödemeli sanal kart kullanımı bu riski tamamen ortadan kaldırmaktadır. Çünkü ön ödemeli kart kullanımı sırasında kişilerin herhangi bir bilgi paylaşmalarına gerek yoktur. Ön ödemeli sanal kartlar arasında en avantajlı ve güvenilir olanlardan birisi de AstroPay Kart kullanımıdır. Bu kartın kullanıcılarına sunduğu pek çok avantaj bulunmaktadır. Peki, AstroPay kullanımı ile elde edilen avantajlar nelerdir?

AstroPay Kullanımı
AstroPay Kullanımı

AstroPay Kullanımı ile Kullanıcıların Bilgileri %100 Güvence Altındadır

AstroPay, daha önce de bahsettiğimiz gibi kredi kartlarına göre çok daha güvenli bir ödeme yöntemidir. Bu kartı online alışverişlerde kullanmak için paylaşılması gereken tek bilgi AstroPay satın alma sırasında verilen PIN kodudur. AstroPay PIN kodu, tamamen benzersiz ve oldukça güvenli bir dijital koddur. Bu kodu online alışveriş mağazalarında gerekli yere girip güvenli ve hızlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

AstroPay Kötüye Kullanımları Engellemek İçin Kendisini Bloke Eder

Astropay Kart’ı gönül rahatlığı ile kullanabilmeniz için bir diğer neden ise, içindeki limitin bitmesinin ardından kendisini bloke etmesidir. Yani bu kart, kötü yazılımlara sahip internet sitelerinin kullanıcı bilgilerini çalarak harcama yapmalarına bir önlem niteliğindedir. Eğer siz de online alışverişleriniz sırasında güvende kalmak ve dolandırıcılardan tam anlamı ile korunduğunuzdan emin olmak istiyorsanız AstroPay alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

AstroPay Kullanımı
AstroPay Kullanımı

AstroPay Kart Bozdurulabilir

AstroPay’ın en önemli avantajlarından birisi de istenildiğinde bozdurulabilmesidir. Tek kullanımlık olan bu kart içerisinde bakiye kalması ya da 1 yıl içerisinde kullanılamayacak olması durumunda, AstroPay bozdurma işlemi ile nakitte çevrilmesi mümkündür. Ancak AstroPay bozumu için tercih edilecek olan bayinin mutlaka resmi ve profesyonel bir firma olması gerekir. Bu doğrultuda ön ödemeli sanal kart satışı konusunda deneyimli bir AstroPay bayisi olarak AstroPay bozdurma işlemi için bizimle iletişime geçebilir, güvenli ve hızlı bir hizmet almanın farkını yaşayabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Yaz