Close

Kimler AstroPay Kullanabilir?

Son dönemlerde online alışverişlerde sıklıkla rastlanan dolandırıcılık vakaları, pek çok kredi kartı kullanıcısının mağdur duruma düşmesine neden olmaktadır. Çünkü internet ortamında yaşanan siber saldırılar sonucunda birçok kredi kartı kullanıcısının kredi kartı bilgileri ve kişisel bilgileri ele geçirilmektedir. Ancak bahsedilen bu dolandırıcılık vakalarından korunmak mümkündür. Bu doğrultuda ön ödemeli sanal kart kullanarak bu tür vakaların önüne geçilebilir. Bahsedilen ön ödemeli sanal kartlar arasında en güvenilir ve kullanımı pratik olanlardan birisi de AstroPay Kart’tır. Bu kart, kullanıcılarına pek çok avantaj sunmaktadır. Peki, AstroPay kullanımı nasıldır? Bu kartı kullanmak için belli bir yaş sınırı var mıdır?

AstroPay
AstroPay

AstroPay Kullanımı İçin Belli Bir Yaş Sınırı Var mıdır?

AstroPay kullanımı için belirlenen yaş sınırı 18’dir. Yani 18 yaşını doldurmuş herkes, AstroPay satın alarak anlaşmalı alışveriş ve oyun sitelerinde kullanabilmektedir. Ayrıca banka kartı ve kredi kartı gibi ödeme yöntemleri için de yaş sınırı 18’dir. Bu yaş sınırına ulaşmamış olan bireylerin kart kullanımı nasıl yasal değilse, AstroPay alarak kullanmaları da aynı şekilde yasal bir durum değildir.

AstroPay kullanımı için yaş sınırı 18 olsa da, bu yaş sınırının altındaki bireyler de bu sanal kartı kullanabilmektedir. Fakat 18 yaşın altında olan ve AstroPay Kart kullanan bireyler, bu nedenle doğabilecek tüm sorunlardan bizzat kendileri sorumludur. Bu sebeple de 18 yaşını henüz doldurmadıysanız ve AstroPay kullanacaksanız, yaşayabileceğiniz sorunları da göze almanız gerekmektedir.

AstroPay Nasıl Kullanılır?

AstroPay Kart’ın 18 yaşın altındaki bireyler tarafından kullanılmasının yasal olmadığından yukarıda bahsetmiştik. Ancak bu kart, gerekli yaş sınırına ulaşmış olanlar için tamamıyla güvenli bir sanal karttır. Yine AstroPay kullanımı ise oldukça basittir. Bunun için öncelikli olarak güvenilir ve resmi bir AstroPay bayisi ile iletişime geçmeli ve AstroPay satın almalısınız. Satın alma işleminin ardından size 16 haneli bir PIN kodu verilecektir. Bu PIN kodunu kullanmak için alışverişiniz sırasında ödeme yöntemi olarak seçmeli ve kodu girmelisiniz. Ödemeyi onaylamanızın ardından yapmanız gereken herhangi bir işlem yoktur.

AstroPay
AstroPay

Eğer siz de AstroPay satın almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir, AstroPay fiyatları, AstroPay satın alma işlemleri ve AstroPay bozdurma ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Yaz