Close

Kredi Kartları ile AstroPay Kart Arasındaki Farklar Nelerdir?

Online alışverişler için sıklıkla tercih edilen kredi kartlarının kullanımı, sundukları avantajlar nedeniyle her geçen gün daha da artmaktadır. Ancak kredi kartı kullanımının sunduğu avantajlar yanında dezavantajlar da yer almaktadır. Çünkü bu kartlar ile yapılan alışverişlerde kişiler bütçelerinin çok üstünde harcama yaparak daha sonra ödeme yapma konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Ayrıca kredi kartlarının ek masrafları da bulunmaktadır. Zamanı geldiğinde yapılmayan ödemeler sonucunda faiz ödemek gerekmekte, bu da kişileri maddi anlamda zorlamaktadır. Oysa ön ödemeli sanal kart kullanımı ile bu durumun önüne geçilebilmektedir. Özellikle her geçen gün daha da popüler hale gelen AstroPay Kart kullanımı ile siz de alışverişlerinizde avantaj elde edebilirsiniz. Peki, AstroPay’ı kredi kartlarına göre farklı kılan nedir?

AstroPay Kart kullanımı
AstroPay Kart kullanımı

AstroPay Kart Kullanımı ile Harcama Limitinizi Kendiniz Belirleyebilirsiniz

AstroPay’ın kredi kartlarına göre en önemli farkı tek kullanımlık bir sanal kart olmasıdır. Bu kartı satın almak için güvenilir bir AstroPay firması ile iletişime geçebilir, 25$, 50$, 100$, 150$, 200$, 250$ 500$ve 1000$ gibi farklı limitler arasından ihtiyacınız olan kadarını satın alabilirsiniz. Bu sayede daha alışveriş yapmadan önce harcama limitinizi belirler, bütçe aşımı gibi sorunların önüne geçmiş olursunuz.

AstroPay Kart Ek Masrafa Yol Açmaz

Kredi kartlarının ek masraflarının olduğundan daha önce de bahsetmiştik. Ancak AstroPay gibi ön ödemeli sanal kartlar, tek kullanımlık oldukları için daha sonra yıllık kart ücreti vb. masraflar çıkarmaz ve kullanıcılarının sürprizler ile karşılaşmalarına neden olmazlar.

AstroPay Kart kullanımı
AstroPay Kart kullanımı

AstroPay ile Alışverişler %100 Güvenlidir

Kredi kartı ile alışverişler sırasında belli riskler bulunmaktadır. Bu risklerin başında da kredi kartı bilgileri ve kişisel bilgilerin kopyalanması yer almaktadır. Çünkü internet korsanları, popüler alışveriş sitelerinin tamamen benzerlerini tasarlayarak kullanıcıları tuzağa düşürmekte ve bilgilerini kopyalayarak kullanmaktadır. Günümüzde bahsedilen bu durum ile karşılaşmış yüzlerce kişi mevcuttur. Eğer siz de bu tip durumlar ile karşılaşmak istemiyorsanız AstroPay Kart kullanımı ile alışverişlerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra %100 güvenilir ve ucuz AstroPay satışı yapan bir AstroPay bayisi arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir, güvenilir bir firma ile çalışmanın farkını yaşayabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Yaz