Close

Online Alışverişlerinizde AstroPay Kart ile Güvende Kalın!

İnternet, günümüzde hemen herkesin hayatının ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Bu durumun en önemli sonuçlarından birisi de online alışveriş yapma imkânı olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü internet kullanımının artmasına paralel olarak online mağazaların sayısı da artmıştır. Sonuç olarak ise pek çok kişi fiziksel mağazalar yerine alışveriş için online mağazaları tercih etmektedir. Fakat online alışveriş avantajlarının yanı sıra bazı riskler taşımaktadır. Bu risklerin başında ise dolandırıcılık vakaları gelmektedir. Özellikle kredi kartı ile yapılan alışverişler sırasında söz konusu olan bu riski tamamen ortadan kaldırmanın en ideal yolu ise AstroPay Kart kullanımıdır. Peki, AstroPay Kart kullanımı neden diğer ödeme yöntemlerine göre daha güvenlidir?

AstroPay Kart kullanımı
AstroPay Kart kullanımı

AstroPay Kart Kullanıcılarının Kişisel Bilgilerini Korur

AstroPay Kart kullanımı ile elde edilen en önemli avantaj, kişisel bilgilerin korunmasıdır. Çünkü AstroPay ile alışveriş sırasında kişisel bilgi ya da kart bilgisi paylaşmak gerekmemektedir. Yine bu ön ödemeli sanal kart ile yapılan alışverişlerde verilmesi gereken tek bilgi 16 haneli PIN kodu. AstroPay satın alma işlemi sırasında verilen bu PIN kodu, tamamen benzersiz ve güvenli bir dijital koddur. Ancak kredi kartı ile yapılan alışverişler sırasında ise hem kişisel bilgi hem de kart bilgisi paylaşmak gerekmektedir. Bu da kredi kartı kullanıcılarının mağdur olmasına yol açmaktadır. Çünkü internet korsanları sadece kullanıcı bilgilerini ele geçirmek için kurdukları web siteleri ile bilgileri kopyalamakta ve kişilerin hesaplarındaki tüm bakiyeyi ele geçirebilmektedir.

AstroPay Kart İstenildiğinde Nakitte Çevrilebilir

AstroPay Kart kaybolma ve çalınma ihtimali kredi kartlarına oranla çok düşük bir karttır. Ancak yine de AstroPay PIN kodu bir başkasının eline geçebilir. Böyle bir durumda yapılması gereken ilk şey, PIN kodu ile güvenilir bir AstroPay bayisine başvurmaktır. Ardından AstroPay bozdurma işlemi talep etmelisiniz. Böyle kartınızın içerisindeki bakiyeyi bir başkası tarafından kullanılmadan kendi hesabınıza aktarabilir, herhangi bir mağduriyet yaşamanızın önüne geçebilirsiniz.

AstroPay Kart kullanımı
AstroPay alım satım

Tüm bunların yanı sıra online alışverişlerinizde güvende kalmak adına AstroPay almak için güvenilir bir bayii arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir, AstroPay fiyatları ve AstroPay bozumu gibi daha pek çok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp ile Yaz